Propojení MRP a SHOPMC

Vlastníte ekonomický systém MRP a chcete propojit ESHOP? Propojíme Vám objednávky, nové klienty, nebudete muset již nic ručně přepisovat.

Propojovali jsme klientovi kompletně eshop na systém MRP.

 

MRP Účetní agendy - Daňová evidence, účetnictví, fakturace, sklady, mzdy a personalistika, evidence majetku, kniha jízd a doprava, výroba a kalkulace, maloobchod, restaurace, ...

 

Proč právě účetní agendy MRP®?

  1. Jedná se snad o nejrozšířenější programové vybavení svého druhu v ČR (přes 100.000 instalací) s více než 15-ti letou tradicí, pravidelnými aktualizacemi, kvalitou ověřovanou pravidelným auditem a s velmi příznivou cenou.
  2. Celý jeden rok od zakoupení nového programu si uživatel může sám stahovat z Internetu všechny jeho aktualizace zdarma.
  3. Hot-line poradenství zdarma poskytujeme legálním uživatelům našich programů do jednoho roku od zakoupení prvotní licence konkrétního programu a taktéž zdarma do jednoho roku od zakoupení upgrade tohoto programu. Platíte pouze běžné telekomunikační poplatky. Pro jejich minimalizaci jsme do naší Hot-Line ústředny zapojili i linky od všech českých mobilních operátorů, viz. zde.
  4. Pro uživatele účetních systémů od jiných výrobců, kterým již přestal vyhovovat stávající účetní systém a v současnosti hledají novější, modernější a zejména spolehlivější účetní systém, nabízíme "crossupgrade" za zvýhodněnou cenu.

Software je určen zejména pro soukromé podnikatele, malé a střední firmy až do stovek zaměstnanců. Dodáváme jej také v modifikaci pro sítě LAN a v multiverzích, které využívají zejména profesionální účetní firmy. Nabízíme tyto tři účetní systémy:

MRP K/S - účetní systém 3. generace

Účetně-informační systém s architekturou Klient/Server. Je určen pro firmy (menší, střední nebo i větší), které potřebují vést účetnictví v počítačové síti, zejména však pro ty uživatele, kteří znají hodnotu vlastních firemních dat! Samozřejmě je také možné provozovat tento účetní systém pouze na jednom počítači. 

Nejen větší společnosti, ale postupně i menší firmy začínají přecházet na tento moderní a velmi bezpečný účetní systém. Mnozí po počátečním ostychu zjišťují, že i tak rozsáhlá a mohutná aplikace jakou MRP-K/S představuje, dokáže býtuživatelsky jednoduchá a vlídná.

Více informací zde...

MRP-Vizuální účetní systém

Účetně-informační systém, který je určen pro práci ve Windows 7/Vista/XP/2000. Vizuální účetní systém vychází z dlouhodobých zkušeností vývoje Univerzálního účetního systému MRP.

Jeho koncepce je od počátku budována pro platformu Windows. Jedná se o modulární systém. Uživatel zde není nucen kupovat si celý systém, ale pouze ty moduly, které k práci nezbytně potřebuje. Tím se stal celý systém velice atraktivní nejenom po kvalitativní, ale i po cenové stránce.

Více informací zde...

MRP-Univerzální účetní systém

Účetně-informační systém, který je určen pro práci v operačních systémech Windows 9x/NT/2000/XP/Vista/7 (32-bit) a MS-DOS.

Jedná se o modulární systém. Uživatel zde není nucen kupovat si celý systém, ale pouze ty moduly, které k práci nezbytně potřebuje. Získal si oblibu zejména u konzervativnějších uživatelů, kteří požadují co největší jednoduchost ovládání bez nutnosti používat polohovací zařízení (myš, apod.).

Více informací zde...