Webové stránky s možností napojení na deníky měst

  • Úvod
  • / Webové stránky s možností napojení na deníky měst

Nestačí web, ale chcete portál? Něco jako jako máme například my oborove-portaly? Připravili jsme pro Vás šablonu, kterou používáme i my sami na praha1online.cz a dalších.

Jde o špičkový web, moderní vzhled, nejnovější technologie, silné zabezpečení a využívá maximálně funkce adminu.

REF: www.laghman.cz, www.secolocaffe.cz 

Nádherná šablona se svěžím nádechem, využívá AJAX technologii, ideální pro prodej módných produktů, kde máte krásné fotografie.

REF: campdavidczech.cz, reviderm-cz.cz

Opět jiná šablona, jiný styl zobrazení detailu produktu se sociálníma sítěma, decentní rozložení. Jako varianta 1 a 2 není responzivní.

REF: poloosy-skladem.cz  a další 

Další šablonu používá desítky firem a ani změnu nechtějí, také běží na nejnovější administraci. Je využívána firmami mnoha oborů.

REF: dafitmotoracing.cz, aldig.cz ...

 

Jedná se o starší verzi šablony, ale používající nejnovější administraci. Jsou obory, kde je krásné mít pozadí fotografii a to u responzivního webu není OK. 

REF: bigsmile.czautoklice123.cz

Když jsme pro klienta před měsícem nasazovali nové stránky, hned jsme věděli, že tuto šablonu lidé budou chtít. A již jsme nasadili za první 3 dny 7 webů.

REF: restaurantbernardo.cz a další

Speciálně upravená a doladěná pro styl reportérský a zároveň obchodní. Slvěle vás bude prezentovat a na mobilech je jedna báseň. Zkuste si práci s adminem.

Každý web je napojený na ZOPIM pokud chcete.  

Velmi speciální šablona, která je naše osobní láska, protože to je náš projekt vaclavske.namesti.cz, ulicenarodni.cz, ale rádi se o ni podělíme.

REF: mptobacco.czcaffe-harfa.cz ...

 

Nám osobně se líbí šablona natolik, že jsme ji použili na několik projektů. Naši zákazníci si ji často vybírají, protože lze nastavit dle potřeb, počet bloků.

REF: vinohradska-galerie.czyoshihashi.cz ...

Styl s vertikálním menu a vpravo bloky, které si můžete sami poskládat, určit zda bude slideshow nebo ne, co vše umí a mnoho dalšího.

REF: jhakont.czrajsyru-plzen-pisek.cz ...

Každá varianta má něco do sebe, jde o věc vkusu. Nenabízíme weby již neresponzivní, tato šablona má více možností než se zdá, podívejte se na možné varianty, které lze vytvořit pouhým vložením fotografií a textů.